tarihinde yayınlandı

ISPARTA DAVRAZ MAHALLESİ ÇİÇEKÇİ

Davraz mahallesi eski mahallelerden dir. Davraz mahallesi eski den tek katlı müstakil evlerin oluşturduğu bir mahalleydi.Mahalledeki sevdiklerinize Yiğitbaşı çiçek Isparta olarak çiçek hizmeti vermekteyiz.

Davraz mahallesi nasıl büyüdü

Davraz mahallesi şehrin doğu kısmında ve mahalle sınırları içinde bulunan üzüm bağlarının zamanla imara açılması ile çok katlı binaların yapımına başlandı. Davraz mahallesinin nüfusu arttı.

DAVRAZ MAHALLESİ NİÇİN TERCİH EDERİM

Davraz mahallesi içinde bulunan köy garajı mahallenin ilçe ve köylere ulaşımını kolaylaştırdı. Böylelikle ilçelerde çalışan kişiler Davraz mahallesinde oturmayı tercih ediyor. Bizde Isparta yiğitbaşı çiçekçilik olarak Davraz mahallesinde yaşayan sevdiklerinize çiçeğinizi teslim etmek için Isparta dayız.

DAVRAZ MAHALLESİ ALIŞVERİŞ

Davraz mahallesi içinde çarşamba günü halk pazarı kurulmaktadır, pazar günü ise rus pazarı adı verilen konfeksiyon satıcılarının olduğu pazar kurulmaktadır.

DAVRAZ MAHALLESİ ÇİÇEK TESLİMATI

Isparta da Davraz Mahallesinde yaşayan sevdiklerinize çiçeğinizi Yiğitbaşı çiçek Isparta olarak teslim edelim. Sizler uzakta olsanızda Isparta Yiğitbaşı çiçekçilik bir telefon kadar yakin. Bize 0246 223 38 39 veya whatsapp 0555 973 7957 numaramdan bize ulaşa bilirsiniz