tarihinde yayınlandı

Isparta Emre Mahallesi Çiçekçi

Ispartanın eeski mahallelerinden biri olan Emre Mahallesi şehrin güneyinde kalmaktadır. Mahalle çevre yolu ile ikiye bölünmüştür. Emre Mahallesi çiçek şiparişlerinizi Yiğitbaşı çiçekçilik Isparta tarafından hazırlanır ve teslim edilir.

EMRE MAHALLESİNİN KONUMU

Emre Mahallesi çarşıya yürüme mesafesinde bir mahalledir. Kentsel dönüşüm projesi kapsamında birçok eski ev yıkılarak yeni siteler yapılmaktadır. Emre Mahallesi konum olarak Yiğitbaşı çiçek Isparta ya yakındır.

Neden Emre Mahallesinde Oturmalıyız

Emre mmahallesi hem konumu, hem havası, musluklardan akan suyun içilebilir tatda olması mahalleye yapılan yeni yapılarla Isparta tanın gözdesi yapmıştır.

EMRE MAHALLESİNE NASIL GİDİLİR

Çerşı merkezde Emre mahallenin her yerin 15 yürüreyek ulaşabilirsiniz. Ayrıca Çayboyu diye tabir edilen cadde emre mahallesinin kuzeyidedir. Cadde üzerinde günün her saatinde burada yürüyüş ve spor yapan insanlar vardır

EMRE MAHALLESİ ÇİÇEK TESLİMATI

Isparta da Emre Mahallesinde yaşayan sevdiklerinize çiçeğinizi Yiğitbaşı çiçek Isparta olarak teslim edelim. Sizler uzakta olsanızda Isparta Yiğitbaşı çiçekçilik bir telefon kadar yakin. Bize 0246 223 38 39 veya whatsapp 0555 973 7957 numaramdan bize ulaşa bilirsiniz