tarihinde yayınlandı

ISPARTA FATİH MAHALLESİ ÇİÇEKÇİ

Isparta fatih mahallesi şehrin kuzeyin dedir. Fatih Mahallesi şehir merkezine uzak olsada Yiğitbaşı çiçekçilik Isparta olarak hizmetinizdeyiz. Sevdikleriniz Fatih Mahallesinde bulunan ve öğrenciler tarafından çok tercih edilen apartlarda kalıyorsa Isparta yiğitbaşı çiçekçilik siparişlerinizi özenle hazırlar ve teslim eder.

FATİH MAHALLESİ ULAŞIM

Fatih Mahallesi den şehir merkezine ulaşım halk otobüsü ile sağlanır. Şehir dışına gitmek için otogar yürüme mesafesindedir.

Fatih Mahallesi Isparta ilinin bir mahallesidir. Adını 1453 yılında Konstantinopolis’i (günümüz İstanbul’u) fethetmesiyle tanınan Osmanlı Sultanı Fatih Sultan Mehmet’ten almıştır. Türkiye’deki birçok mahalle gibi Fatih Mahallesi’nin de muhtemelen yerel işletmeler, parklar ve kültürel simge yapılar gibi kendine özgü özellikleri vardır.

NEDEN FATİH MAHALLESİ

Fatih Mahallesi Süleyman Demirel Üniversite sine yakın olması. Otogarın yürüme mesafesinde olması. Mahallenin içinde birçok apart. Yurt ve eğlence yerlerinin olması tercih sebebidir.

Fatih Mahallesi Alışveriş

Fatih Mahallesi Iyaş alışveriş merkezi ve Iyaş avm yakındır. Çiçek siparişi içinse Yiğitbaşı çiçek Isparta yı aramanız yeterlidir. 0246 223 38 39